Izvēlētie filtri

Cooper Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

COOPER RIEPAS: ILGSTOŠA KVALITĀTE

Esot riepu ražotājs ar vairāk kā 100 gadu pieredzi, Cooper ir jomas speci;alists gan automobiļu, gan kravas mašīnu riepu ražošanā. Kompānija ne tikai ražo, bet arī pārdod un izplata, dizainē un attīsta savu produkciju vairākk kā 60 pasaules valstīs, un amerikāņu kvalitāte neliks jums šaubīties.

COOPER RIEPAS

Latvijā Cooper riepas pieejamas galvenokārt automašīnām un furgoniem, kā arī apvidus automašīnām, lielceļiem paredzētiem un dubļainiem apvidiem paredzētu automašīnu riepas. Automašīnu riepas pieejamas galvenokārt vasaras sezonai, bet iespējams iegādāties arī ziemas un drošības auto riepas. Cooper vasaras riepas, piemēram, no Touring sērijas, ir konstruētas radiāli, kamēr Zeon 2XS sērija sar ZR konstrukciju ir īpaši piemērota braukšanai arī slidenos laika apstākļos. Īsais bremzēšanas ceļs un centrā dziļais protektors, kas seklāks riepas apmalēs, ļauj nodrošina riepas ilglaicību, jo nodilums, kas parasti koncentrējas riepas centrā, liks riepas novalkāties vienmērīgi. Radiālās riepas, piemēram, Touring sērija, ir laba izvēle tiem, kas nebrauc agresīvi un vēlas riepas izmantot braukšanai pa pilsētu, kur riepu nodilums nav prioritāte.

APVIDUS RIEPAS COOPER

Cooper riepas cena neliks vilties arī tiem, kas pārveitojas pa bezceļu apvidiem. Zeon XST-A un 4XS sērijas ir inovatīvas un speciāli piemērotas labākajai braukšanas nodrošināšanai. Zeon XST-A ir riepa, kuras ārējais dizains nosrošina stabilitāti griezienos, izcilu stūres reakciju, savukārt iekšējais šķērsvirziena rievojums novada ūdeni, tā izvairoties no akvaplanēšanas un uzlabojot vilci.Riepas iekšējā konstrukcijai ir pastiprināts protektora savienojums, kas ļauj visu sezonu lietojumu, un neliks vilties krosoveru īpašniekiem.

Cooper ir savas jomas pārstāvis, kas nepārtraukti strādā pie inovācijām un jaunās tehnoloģijas, un, esot oficiālais riepu piegādātājs Aa! Grand Prix, British Formula Three čempionātam un FIA pasaules rallija krosa čempionātam, Jūs varat būt pārliecināts, ka kvalitatīva un iztirīga riepa ar izcilu sniegumu no Cooper būs lieliska izvēle.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 698
skatīt citus 20
no 698
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu