Izvēlētie filtri

BF Goodrich Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

BF GOODRICH RIEPAS

BF Goodrich ir Latvijā atpazīstams zīmols, kas savu darbību vērš pārsvarā uz vieglo auto. Riepas BF Goodrich gan piedāvā arī furgoniem, kravas auto un bezceļu, apvidus automašinām, tā Latvijas autovadītājiem ļaujot rast savām vajadzībām un speķratam vispiemērotākās riepas.

AUTO BF GOODRICH RIEPAS

BF Goodrich riepas vieglajiem pasažieru auto tiek piedāvātas gan vasaras sezonai, ga ziemas sezonai, gan arī visu sezonu lietojumam. Vasaras riepu modeļi Goodrich Touring un g-Grip ir izcili piemēri riepu dažādībai. Kamēr pirmās paredzētas lielu attālumu veikšanai, bet uzrāda izcilus rezultātus riepu saķerē, otrās nodrošina izcilu saķeri, tomēr nodrošinot klusāku un tādējādi patīkamāku braucienu. Ziemas riepas g-Force ir ļoti izdevīga izvēle tiem, kas vēlas būt drošībā uz ceļa, un to jaunākais modelis g-Force Winter 2 nāk ar uzlabotu ekonomiju un daudz īsāku bremzēšanas ceļu, kas ir panākts ar riepas inovatīvo dizainu.

RIEPAS BF GOODRICH

Furgonam paredzētās riepas BF Goodrich ir nedaudz dārgākas, taču stiprinājums, kā arī lieliska saķere ar ceļu un drošība arī mitos laika apstākļos noteikti atmaksāsies. BF Goodrich riepas cena atkarīga no tās ekonomijas, un Activan modelis, kura uzlabotā rite un samazinātā vilce ļauj ietaupīt uz benzīnu, iespējams, ir labākā izvēle Jūsu furgonam.

Zīmols piedāvā arī speciālas riepas, apvidus auto riepas, kā arī citas. Ja vēlaties kvalitāti par samērīgu cenu, BF Goodrich ir laba izvēle. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 521
skatīt citus 20
no 521
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu