Izvēlētie filtri

Barum Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

BARUM RIEPAS TAVAM AUTO

Radīta, lai samazinātu Bata kurpju transporta izmaksas, 1934. gadā, un teju divdesmit gadus vēlāk apvienota ar citām Čehoslovākijas gumijas ražotnēm, riepas Barum ražo jau vairākas dekādes. Nemitīgā inovācija un specializācija uz klientu vēlmēm ļauj ražotājam tirgū operēt vēl šodien.

BARUM AUTO RIEPAS

Piedāvājot riepas vieglajām pasažieru automašīnām, furgoniem, kravas auto, kā arī speciālajai tehnikai, Barum riepas ļauj auto vadītājiem atrast zemas cenas un kvalitātes apvienojumu. Auto riepas Barum Latvijā pieejamas gan vasaras sezonai, gan ziemas sezonai, ga arī vissezonas apstākļiem. Vasaras riepas pieejamas gan ar radiālās konstrukcijas, gan arī ZR konstrukcijas veidu, kas ir stiprināta un ļauj mašīnai veikt lielus attālumus bez teju nevienas nodiluma pazīmes. Šīs riepas ir speciāli būvētas, lai mazinātu to svaru, un protektoru un gumijas kompozītmateriāla tehnoloģija ļauj stiprinātās riepas izmantot gadiem. Ziemas riepas, piemēram, Barum Polaris sērija 5, ir aprīkotas ar īpaši veidotu protektoru, kura dziļums, malu rievas un vispārējais riepas dizains ļauj novadīt lieko sniegu, dubļus, lai nodrošinātu saķeri un samazinātu bremzēšanas ceļu. Papildus īsajam bremzēšanas ceļam, Barum riepu kompozītmateriāls ļauj riepai būt viegli vadāmai un nodrošina izcilu saķeri.

SPECIĀLAS RIEPAS NO BARUM

Ja meklējat riepas savai celtniecības firmas tehnikai, Barum riepas cena un kvalitāte noteikti būs pievilcīga izvēle. Latvijā pieejamās pneimatiskās riepas ir konstruētas ar radiāli. Šīs riepas uzlabo apgriezienā veikto distanci, tātad, ļauj ekonomēt uz degvielas patēriņu, kā arī samazina riepas nodilumu. Lielāka kontrole pār griezieniem un citiem manevries noteikti ļaus celtniecības tehikai strādāt efektīvāk, un Barum pievilcīgā cena ir svarīga, ja plānojat sava uzņēmuma finanses apdomīgi. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 521
skatīt citus 20
no 521
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu