Izvēlētie filtri

Aeolus Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

AOULUS RIEPAS

Ja esat pārliecināts, ka vēlaties savas smagās kravas automašīnas riepas evis atjaunot, bet gan mainīt, tad laiks iegādāties kvalitatīvas un ilglaicīgas riepas. Aeolus riepu zīmols no Korejas ir teicama izvēle, ja operējat savu kompāniju Eiropas maigā klimata apstākļos.

AEOLUS RIEPAS TAVAM AUTO

Smago kravas auto riepas no Aeolus ir vienīgais kompānijas pārstāvēto transportlīdzekļu riepu veids Latvijā līdztekus specializēto transportlīdzekļu riepām. Aeolus riepas galvenokārt latvijā izplata tiem, kam nepieciešamas vissezonas riepas, bet piedāvājuma klāstā ietilpst arī nedaudzas vasaras un ziemas sezionālās riepas. Vissezonas riepas kravas mašīnām, tādas kā HN 359 un AGC28 sērija, ir piemērota izvēle tiem, kam gan rūp degvielas pateriņš, gan arī drošība uz ceļa. Piedāvātās vasaras riepas HN un ASR ir aprīkotas ar dziļām rievām, un to vieglais gumijas materiāls kopā ar protektora pretdilšanas dizainu ļaus riepai kalpot ilgu mūžu.

RIEPAS SPECIALIZĒTAJAI TEHNIKAI NOAEOLUS

Riepas Aeolus ir patiešām izcils piemērs cenas un kvalitātes saskaņai. AL53, AR28 un A22236 modeļi ir piemēroti zemes darbiem, un to ārpusējais raksts ir dizainēts īpaši to vides vajadzībām. Tā, piemēram, AL53 ir gluda virsma ar dziļi rievotām sānu malām, kas ļauj pārvietoties pa cietām un asfaltētām brauktuvēm, taču var efektīvi griezties. Aeolus riepas cena variē no tās paredzētā pielietojuma, bet zemes darbu, lauksaimniecības un citas riepas ir patiešām cenas ziņā izdevīgas.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 149
skatīt citus 20
no 149
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu