Izvēlētie filtri

Toyo Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

TOYO RIEPAS – IZVĒLES PLAŠUMS TAVĀM VAJADZĪBĀM

Toyo riepas ir paredzētas galvenokārt automašīnām. Japānā bāzētā riepu un gumijas produktu kompānija, kas savu darbību sāka 1945. gadā, ir mūsdienās atpazīstama un kvalitātes zīmi nesošs zīmols, kas papildus pasažieru auto riepām ražo arī riepas vieglajiem kravas auto un bezceļu auto.

TOYO AUTO RIEPAS

Riepas Toyo Latvijā piedāvā visām sezonām. Ne tikai vasaras un ziemas, bet arī visas sezonas riepu izvēle ļauj jebkuram auto vadītājam izmeklēt sev atbilstošākās riepas. Vasaras riepu sērijas TEO un Nano Energy ir vienas no populārākajām. Kompānija rūpējas gan par vidi, gan par jūsu finansēm, un, ja vēlaties ietaupīt uz benzīna rēķina, NanoEnergy būs izcila riepa, kas, stiprināta diagonāli, ļaus ietaupīt uz degvielas patēriņa. Tehnoloģija, kas mazina berzi, kā arī riepas vieglais kompozītmateriāls ir Toyo inovācija.

RIEPAS FURGONAM NO TOYO

Kompānija ražo ne tikai pasažieru auto riepas. Toyo Latvijā piedāvā gan vasaras, gan ziemas furgonu riepas, un to cenas ir visnotaļ samērīgas. H 08 sērija, kuras Toyo riepas cena ir īpaši izdevīga, ir populāra izvēle pircēju vidū, nodrošinot ilglaicīgu un lietojumu iegādes gadījumā. Riepas nodilums tiek mazināts, jo riepa ir izcili izlīdzsvarota, turklāt arī protektora dziļuma starpība ļauj riepas centram nodilt ātrāk, tomēr neietekmējot vispārējo riepas nodilumu.

Auto riepas Toyo būs teicama izvēle tiem, kas meklē labu riepu par labu cenu.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1403
skatīt citus 20
no 1403
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu