Izvēlētie filtri

Lauksaimniecības riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka


Pārdevējs


Konstrukcija

Cenas kategorija

Laukaimniecības riepas – atšķirības un izvēles kritēriji

Vēl pirms sezonas, kad lauki tiek sagatavoti un tehnika - atjaunota, daudzi nonāk pie vajadzības mainīt lauksaimniecības tehnikas riepas. Tā vai nu rāda plaisas, ir bojātas, vai arī to nodilums ir pārāk liels, lai spētu funkcionēt un izturētu vēl vienu pilnu sezonu. Redzot dillemu starp riepu atjaunošanu un jaunu riepu iegādi, lauksaimnieki bieži vien izvēlas riepa aatjanot to samazināto izmaksu dēl, taču tā ne vienmēr irracionāla izvēle, jo atjaunoto riepu kalpošanas ilgums ir daudz īsāks, kā par jaunu iegādāto. Ne tikai ilgtermiņa ietaupījums ir samazināts, bet arī patērētais laiks, mainot riepas, kā arī izmaksas par riepu servisu ir pārāk lielas, lai turpinātu riepu atjaunošanu. Kad izlemts par labu jaunu riepu iegādei, vēlamies noskairot, kādas riepas izvēlēties un kā atrast vislabākās riepas Jūsu tehnikai.

Traktoru riepas – atšķirības un specifika

Riepas traktoriem, tāpat kā kravas riepas, ir svarīgi izvēlēties ne tikai pēc platuma, augstuma, diametra un ātruma indeksa, bet arī pēc to kravas indeksa. Specializētās riepas lauksaimniecības tehnikai viegli atpazīt pēc to lielajiem izmēriem, augstajiem protektoriem un plašajām atstarpēm. To lielie gaisa kambari, stiprie protektori un stiprinātie korpusi ir galvenas atšķirības, un šīs tehnoloģijas , līdz ar kompozītmateriāliem, kas nodrošina minimālu nodilumu, ļauj pārvadāt lielas kravas, tajā apšā laikā to darot ar mazu spiedienu, kas arī ļauj riepas ilgāku mūžu.

Lauksaimniecības tehnikas riepas piedāvājums

Mūsu piedāvātaās lauksaimniecības tehnikas riepas no Continental un Michelin, kā arī no specializētajiem lauksaimniecības tehnikas riepu ražotājiem Vredestein, BKT un citiem nodrošina plašu izvēli gan traktoru riepas cenas ziņā, gan arī ļauj atrast Jums atbilstošo riepu veidu un ražotāju. Lauksaimniecības riepas cenas ir augstas dēļ tās ilglaicības, lieluma un advancētās tehnoloģijas. Mēs piedāvājam riepas, kas kalpos ilgu mūžu.

Lauksaimniecības riepas – kad mainīt un kā uzglabā nesezonā

Riepas lauksaimniecības tehnikai ierasts mainīt nesezonā, tas ir, no vēla rudens līdz agram pavasarim, kad lauka darbi padarīti, lauki uzarti un ziemas rugāji iesēti. Ziema ir laiks tehnikas apkopei, un, atkarībā no tā, kāda lauksaimniecības tehnika Jums pieder, tās apkope atšķiras. Nepieciešamās procedūras, kā gravitātes centra noteikšana, spiediena mērīšana un citas procedūras, ir ieteicama, lai laikā atklātu un novērstu iespējamās problemas, kas pēcāk draud izraisīt pastiprinātu riepu nodilumu. Ja vēlaties, riepas ziemas periodā var noņemt un glabāt atseviški sausā, vēsā un tumšā telpā.

Kopumā lauksaimniecīabs tehnikas riepas, ja tās tiek regulāri koptas, neprasa biežu maiņu. Vienīgās prblēmas, kas var rasties mehānisku iemeslu dēļ, ir pastiprinats riepas nodilums; bez tā, riepas kalpos ilgi, tas ir, vismaz 5 gadus, kad savukārt ir ieteicams pārbaudīt gumijas kvalitāti.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 2
no 2
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu