Izvēlētie filtri

Nankang Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

NANKANG RIEPAS – ILGMŪŽIBA UN GARANTIJA

Dibināta 1959. gadā, savu darbību bāzējot Ķīnā un pārdod galvenokārt riepas gan Eiropā, gan Amerikā, Nankang riepas ražojošā kompānija iemantojusi uzticību visā pasaulē. Tās produkcija Latvijā ir pieejama plašā izvēlē un galvenokārt sastāv no automašīnai, motociklam, furgonam, kā arī bezceļu vides transportlīdzekļiem piemērotām riepā,.

NANKANG RIEPAS TAVAM AUTO

Nankang riepas Latvijā pieejamas ne tikai vasaras sezonas periodam, bet arī braukšanai ziemas apstākļos, kā arī visas sezonas garumā. Auto riepas Nankang vasaras modeļi, kā Surpax un Noble Sport, ietver speciālas inovatīvas tehnoloģijas. Nankang NSS trokšņu simulācijas sistēma, kas iestrādāta Surpax modelī, samazina trokšna līmeni un uzlabo ērtas braukšanas pieredzi. Noble Sport, savukārt, ir piemērotas auto riepas no Nankang tiem, kas pārvietojas pa ātrgaitas šosejām un vēlas vadīt savu auto ar kontroli pār katru pagriezienu, apdzeot citus satiksmes dalībniekus.

RIEPAS FURGONIEM NO NANKANG

Riepas Nankang, kas paredzētas furgoniem, piemēram, passion vai VAN sērijas, ir ļoti izturīgas un ilglaicīgas, jo protektora dziļums dizainēts tā, lai nodilums būtu vienmērīgs, un riepa tādējādi kalpotu visilgāk. Mudstar Radial, piemēram, ir riepa, kas paredzēta furgoniem, kuri pārvietosies pa bezceļu un dubļainiem apvidiem. Biezās rievas un dziļie protektori nodrošina izcilu saķeri ar zemi un grunti, tādējādi ļaujot pārvietoties pa mīkstām un dubļainām virsmām. Nankang riepas cena ir pieejama vairākumam, un kvalitātes un cenas balanss ir viens no vispieejamākajiem. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1789
skatīt citus 20
no 1789
Ir apmaksāts sludinājums