Izvēlētie filtri

Goodyear Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

LABĀKĀS GOODYEAR RIEPAS

Viena no četrām lielākajām riepu ražojošajām kompānijām visā pasaulē, Goodyear ir industrijā operē jau bairāk kā 100 gadu. Dibināta Ohaio štatā, Akronā, kompānija ražo riepas gan pasažieru mašīnām, gan komerciālaam transportam, gan furgoniem, motocikliem. SUV spēkratiem, sacensību mašinām, gan arī celtniecības un lauksaimniecības tehnikai. Goodyear radītājs nca klajā ar vulkanizētu gumiju, un līdz pat šodienai kompānija ir inovatīva un nodarbina pasaules izcilākos tehniķus un inženierus, lai rūpētos par riepu attīstību un produkta izcilību.

AUTOMOTO GOODYEAR RIEPAS

Esot riepu piegādātājs Formula 1 sacīkstēm, Goodyear ir vēsturē visatzītākā riepu ražotne, kam pieder rekords startos, uzvarās un inženieru balvās, kā arī vienīgā NASCAR riepu piegādātāja. Interneta veikalos Jūs svarat iegādāties riepas Goodyear gan automašīnām, gan firfoniem, gan kravas un bezceļu auto riepas, kā arī riepas speciālajai tehnikai. Vissezonas riepu populārākie modeļi ir Triplemax un Fuelmax, kas nodrošina maksimālu performanci visa gada garumā, turklāt ļauj jums aizmirst par riepu maiņu, servisa apmeklēšanu un noklitavas vietas īrēšanu riepu nesezonas laikā. SUV domātās riepas, savukārt, ļaus Jums pārvietoties bez raizēm jebkuros bezceļu apstākļos, un to stingrā uzbūve un protektoru dziļums ir īpaši piemērots Latvijas kāpām. Goodyear riepas Silent Armour un Triple Tread nodrošina trīskāršu saķeri, lai uznestu Jūsu auto jebkurā kalnā.

RIEPAS GOODYEAR

Vieglo auto riepas Goodyear nav vienīgais ražotnes piedāvājums; ražotājs piedāvā komerciālā trnsporta riepas, kā, piemēram, komerciālā kravas mašīnām domātās riepas, bezceļu riepas un ATV, RV riepas. Komerctransportam domātās Cargo sērijas, it īpaši Cargo Marathon un Cargo Marathon 2 garantē riepas ilglaicīgo lietojumu. To nostiprinātā konstrukcija ļauj gumijai izturēt lielas slodzes un ilgstošu lietojumu, tā nodilumam esot vājam un vienmērīgam. Goodyear riepas cena ir atkarīga no tās konstrukcijas. Tā, piemēram, īpaši specializētās diagonālās riepas būs cenas ziņa daudz dārgākas kā ierastās radiālās riepas, un savukārt ziemas un vasaras kravas riepas ir cenas ziņā daudz dārgākas kā vissezonas kravas automašīnas riepa.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 1893
skatīt citus 20
no 1893
Ir apmaksāts sludinājums