Izvēlētie filtri

Fulda Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

FULDA: RIEPAS KĀ VIEGLAJIEM, TĀ SMAGAJIEM AUTO

Fulda riepas ir plaši pazīstams zīmols lielākajā daļā pasaules valstu, un to izplatītāji Latvijā auto vadītājiem piedāvā gan riepas vieglajām automašīnām, gan riepas furgoniem, gan arī kravas auto.

AUTO RIEPAS FULDA

Auto riepas Fulda ražo jau vairākus gadu desmitus, un Latvijā izplatītas tiek gan vasaras riepas, gan ziemas riepas, ga arī vissezonas riepas. Dažādie riepu profili ir paredzēti dažādām autovadītāju vēlmēm un prioritātēm. Tā, piemēram, EcoControl un Eco Control HP sērijas riepu profils speciāli dizainēts, konstruēts un tehnoloģiski attīstīts tā, lai riepa radītu pēc iespējas mazāku berzi, tā ietaupot uz degvielas patēriņu. Kristall Montero, savukārt, ir riepas, kas ļauj vadīt un kontrolēt savu speēkratu pat uz slideniem ceļiem, un riepas profils ir pielāgots drošai braukšanai. SportControl in MultiControl rūpēsies par mašīnas vadāmību un ātrumu uz ātrgaitas šosejām, un būs lieliska izvēle sportiska stila auto vadītājiem.

FULDA KRAVAS RIEPAS

Riepas Fulda ražo ne tikai pasažieru, bet arī komerctransportam. Kravas auto riepu piedāvājumā ietilpst riepas vasaras sezonai, ziemas sezonai, kā arī vissezonas riepas. Tās ir radiāli stiprinātas, un to CrossForce, EcoTrans un EcoTrac profili rūpēsies par ekonomisku degvielas patēriņu, kas ir balansēts ar izcilu vadības kontroli un riepas ilgturību.

Fulda riepas nav no lētākajām, bet Fulda riepas cena ļaus ietaupīt uz servisu un degvielas patēriņu, kā arī tās gumijas ilglaicība atmaksāsies pilnībā.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 386
skatīt citus 20
no 386
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu