Izvēlētie filtri

Firestone Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

FIRESTONE RIEPAS

Firestone riepas Latvijā pieejamas galvenokārt vieglo pasažieru automašīnām. Tās ir visnotaļ lielā izvēlē, bet papildus tam, vieglo auto riepas Firestone piedāvā ar dažādām iekšējā stiprinājuma tehnoloģijām. Zīmola piedāvājumā ietilpst arī furgonu riepas, riepas kravas auto un speciālās tehnikas riepas.

FIRESTONE AUTO RIEPAS

Vasaras sezonas riepas Firestone ražo un piedāvā Latvijas pircējiem, atkarībā no viņu vēlmēm un iespējām. Ne tikai Firehawk iekšējā radiālā stiprinājuma izturība, bet arī riepas uzlabotais kompozītmateriāls nodrošina ilgu riepas mūžu un izcilu sniegumu pagriezienos. Riepu modeļi, piemēram, TZ 300 uzrāda teicamus rezultātus uz slidenām virsmām, kā arī klusu darbības gaitu. Ziemas sezonas riepu sērija Winterhawk savukārt ļauj Jums cadīt speķratu upat uz apledojušām virsmās bez mazākajām grūtībām. Kompānija piedāvā arī vissezonas riepas, kuras gan Latvijas apstākļiem nav tik ieteicamas. Ja vēlaties pārvietoties siltos klimatos, tad šīs riepas gan būs labākā izvēle, ietaupot Jums laiku un finanses.

KRAVAS RIEPAS FIRESTONE

Firestone riepas cena ir patiešām adekvāta, un to kravas riepu piedāvājums – plašs. Pieejamas gan vasaras szonas riepas, gan arī vissezonas riepas, un inovatīvais gumijas kompozītmateriāls ļauj riepai būt vieglākai, tajā pašā laikā nodrošinot labu saķeri ar ceļu. Protektoru dizains ir speciāli veidots tā, lai riepas nodilums būtu vienmērīgs – biezāki centrā un seklāki apmalēs, riepas protektori ļaus tai kalpot ilgāk, kā parasti. 

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 628
skatīt citus 20
no 628
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu