Izvēlētie filtri

Bridgestone Riepas

Filtrēt pēc:

Atvērt filtrus

Indekss

Cena

līdz

Marka

Rādīt visu

ES marķējums


līdz

Pārdevējs

Papildus iespējas

Vidējais pārbaudes pārskats

līdz

RIEPAS BRIDGESTONE: GADIEM ILGA PIEREDZE

Teju gadsimtu sena, Bridgestone daudznacionālā automašīnu un kravas mašīnu daļu ražojošā kompānija tika dibināta Japānā, Kurume pilsētā, un kopš tā laika ir izpletusies pa visu pasauli, šodien ražojot riepas un citas automašīnu detaļas 141 ražotnē 24 valstīs. Tā ir lielākā riepas ražojošā kompānija, un investē Formula sacīkstēs, kā arī IndyCar, Firestone un Champ Car sacīkstēs, un šobrīd ir galvenā riepu piegādātāja Formula 1 sacīkstēm, tā apliecinot savu prestižu un inovāciju.

AUTO RIEPAS BRIDGESTONE

Bridgestone riepas Latvijā pieejamas automašīnām, motocikliem, furgoniem, kravas airo, bezceļu, SUV, pilnpiedziņas, kā arī specializētai tehnikai, kā lauksaimniecības un būvniecības tehnikai.

Vislielākā izvēle, ja meklējat auto riepas, ir Bridgestone ražotajām vasaras riepām. Tās dominē Latvijas tirgu, un tādas sērijas kā Potenza, Turanza un citas ir bijušas pircēju iecienītākās jau gadu no gada. Potenza, piemēram, ir izcili piemērot aaugstas veiktspe’jas automobiļiem, pimeŗam, Audi TT, BMW Z8 un Mercedes, jo precīza vadāmība, izcila manevrētspēja un kontrole pār auto ļauj vadītājam vadīt savu speķratu bez šķēršļiem. Dažām riepām tiek izmantota arī fun flat tehnoloģija, tas ir, Jūs riepu, kas tikusi pārdurta, varēsiet izmntot vēl aptuveni 80 km pēc negadījuma.

BRIDGESTONE RIEPAS MOTOCIKLIEM

Motociklu riepas Bridgestone ir lielākoties pieejamas kruīzeriem, mopēdiem, skūteriem, sporta ceļošanas motocikliem, kā arī citiem motocikla veidiem. Tās konstruētas gan ierastajā radiālā veidā, gan arī diagonāli, gan arī ar jostu, V un ZR tehnoloģiju.Tādas riepas kā SC1R skūteriem un mopēdiem aprīkotas ar ļoti sekliem rievojumiem, un riepa, lai nodrošinātu līdzenu un patīkamu braucienu, ir īpaši plata, ļaujot nekratīties uz mopēda. Bridgestone riepas cenas ir vairumā izdevīgas, taču, ja salīdziniet tās ar citui ražotāju cenām, tad kvalitātes un cenas balanss ir daudz augstāks.

Salīdzināt līdz 4 precēm:

no 3123
skatīt citus 20
no 3123
Ir apmaksāts sludinājums
Atgriezties uz augšu